Beata Nalewajka - nauczyciel języka angielskiego, wychowawca 5 klasy

Beata jest naszą ostoją i dobrym duchem. W Mozaice jest wychowawczynią klasy 5 oraz nauczycielem/mentorem języka angielskiego dla klas 4 i 5. Oto kilka konkretnych informacji na jej temat

Beata Nalewajka jest nauczycielką języka angielskiego z 20 letnim stażem. W czasie swojej drogi zawodowej pracowała na prawie wszystkich etapach edukacyjnych - uczyła w "zerówce", w I i II etapie edukacyjnym, oraz w gimnazjum. Pracowała z żołnierzami, nauczycielami i wychowankami MOW. Była również lektorką metodą Callana. Jej ulubieńcami są uczniowie starszych klas szkoły podstawowej. Od kilkunastu lat pracowała w jednej z częstochowskich szkół podstawowych. Pełniła tam funkcje nauczyciela języka angielskiego, wychowawcy klasy, opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna Klubu Młodego Wolontariusza. Język angielski był jej konikiem już w szkole podstawowej. W nauczaniu preferuje stosowanie metod aktywizujących, uwielbia lekcje o kulturze krajów anglojęzycznych - jej pasją jest historia Wielkiej Brytanii.

68 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie