Dawid Wytrzymały - nauczyciel WF, trener sportowych zajęć dodatkowych

Wszystkie dzieci, które lubią uprawiać wszelkiego rodzaju sporty, być w ruchu, a szczególnie grać w piłkę nożną zapraszamy do naszej szkoły! U nas zajęcia z wychowania fizycznego będą się odbywać codziennie, a zainteresowani będą mogli jeszcze po zajęciach edukacyjnych skorzystać z dodatkowych zajęć sportowych na sali gimnastycznej lub boisku przed szkołą. Zachęcamy do zapisywania szczególnie dzieci, które lubią grać w piłkę nożną, ponieważ nauczycielem w-fu jest nie kto inny jak Dawid Wytrzymały, prezes, założyciel Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa. :-) Od wielu lat tworzy dzieciom i dorosłym warunki do rozwijania swojego potencjału i budowania na zasobach. Jest trenerem, który codziennie praktykuje swoją wiedzę i pogłębia doświadczenie z dziećmi na boisku. Uważa sport za podstawę dobrego funkcjonowania zarówno fizycznego jak i psychicznego. Zwolennik samej drogi, a nie tylko efektów - liczy się ile dajesz z siebie, a nie ilość strzelonych bramek. Dawid jest człowiekiem o bardzo wysokiej kulturze osobistej, empatycznym, który z pasją naucza, daje przykład swoją osobą jak można postępować etycznie w sportowej rywalizacji i życiu. Człowiek z wartościami i zasadami.

Sport w jego mniemaniu to przede wszystkim bycie lepszym nie od innych, ale od samego siebie z wczoraj. Sport uczy wytrwałości, współpracy, skupienia na odczuciach cielesnych i psychicznych, poznawania siebie, radzenia sobie z wygraną i porażką, kształtuje charakter, zapobiega depresji, wyzwala hormony szczęścia, aktywizuje mózg, rozwija motorykę dużą i małą, jest alternatywą dla ekranów itd...itd...

Zapraszamy wszystkich pasjonatów zdrowego trybu życia i sportu do nas, gdzie my tworzymy warunki dla rozwoju dla Waszych dzieci, a Wy decydujecie co jest dla Was ważne i z czego skorzystacie :-)

W przyszłości mamy nadzieję na utworzenie klasy sportowej pod patronatem Sportowej Częstochowy


34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie