Emilia Bekus - nauczyciel języka polskiego, wychowawca 4 klasy

Emilia Bekus - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Muzycznej II stopnia w Częstochowie. Nauczycielka języka polskiego, muzyki i oligofrenopedagożka. Interesuje się językoznawstwem, literaturą psychologiczną oraz biograficzną. Kocha muzykę w każdej odsłonie. Uważa, że każde dziecko ma w sobie coś wyjątkowego, dlatego praca z nimi sprawie jej tak wiele radości. Najważniejsza jest dla niej nauka w przyjaznej atmosferze, z dużą dawką humoru.


Emilia na swoich zajęciach zamierza łączyć muzykę z językiem polskim. Wprowadzi również do naszej szkoły nutkę Harcerstwa. Będzie współpracowała z innymi nauczycielami, pracując metodą projektu oraz innymi innowacyjnymi metodami. Jesteśmy pewni, że zdobędzie serca dzieci i młodzieży, gdyż jest osobą o bardzo dużym potencjale i zasobach.

22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie