OLGA KRYSZTOFEK-CISOŃ - wychowawca zerówki

OLGA KRYSZTOFEK-CISOŃ- nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopeda oświatowy, absolwentka zarządzania w oświacie.

Mama dziesięcioletniego Bruna.

Pasjonatka propagowania i wdrażania idei Marii Montessori, którą ceni w szczególności za zgodność z naturalnymi potrzebami rozwojowymi dzieci i rozbudzanie samodzielności. W edukacji najmłodszych

kieruje się myślą, iż „największą oznaką sukcesu dla nauczyciela … jest bycie zdolnym, by powiedzieć: 'Te dzieci pracują jak gdybym nie istniała' .

– Maria Montessori

Działa w duchu Pozytywnej Dyscypliny.

W wolnym czasie uwielbia długie spacery w towarzystwie syna i buldożka Bentleya.


Wychowanie przedszkolne jest bardzo ważne w życiu dziecka, często słyszymy od rodziców, że to taki okres mało edukacyjny, mało ważny. My uważamy, że to czas, kiedy dzieci nabywają bardzo ważne i potrzebne w życiu codziennym umiejętności społeczne, edukacyjne, emocjonalne, które później trzeba w harmonijny i spójny sposób tylko wspierać i nadawać kierunek. Stworzenie warunków jest podstawą do rozwoju, dlatego zapraszamy do NASZEJ szkoły, gdzie na każdym etapie edukacji zamierzamy wprowadzać pedagogikę Marii Montessori, która uczy dzieci nie tylko samodzielności ale również dokonywania wyborów w zgodzie z sobą, pozwala doświadczać otaczającą rzeczywistość i buduje na indywidualnych zasobach każdego dziecka w grupie.


146 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie