top of page

OPEN HOUR 18.05.2023

Zapraszamy zainteresowanych rodziców i kandydatów do klas 4-7 na rok szkolny 2023/2024r.


W programie: Praca rutynami MYŚLENIA KRYTYCZNEGO. Wprowadzenie NOTATKI WIZUALNEJ. Co to jest graffiti? Zajęcia twórcze - graffiti.


Dla rodziców przestrzeń do zadawania pytań i swobodnej rozmowy18 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


ASC Group
ASC Group
Mar 20

The Extended Producer Responsibility certificate or EPR certificate is an official document that attests to a company’s commitment to environmentally friendly waste management. Companies that manufacture, import or sell certain commodities receive a certificate that recognizes the environmental impact their products have over the course of the product's life cycle.


Like
bottom of page