• KD

Poznaj opinie o nas

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami które wystawili nam rodzice naszych uczniów.

Wszystkie opinie, które tutaj przywołujemy, możecie znaleźć na naszym Facebooku i wizytówce Google :)

Dzieciaki wychodzą z mega energia ze szkoły! A rano jeszcze nie mieliśmy kłopotu ze wstaniem, z "nie chce mi się", z "dziś zostańmy w domu" . Uwielbiają to miejsce!

Ewelina M.

Sama mam ochotę chodzić do Waszej szkoły :)

Aleksandra G.

Szkoła lepszego jutra. Już pierwszy kontakt z kadrą i ten wyjątkowy budynek, przekonują ze to nie są puste słowa.

Ewa M-G.

Wspaniałe przedszkole i taka sama szkoła podstawowa. Polecam i pozdrawiam serdecznie

Krystyna M.

Najlepsza szkoła, z wyjątkowym podejściem do nauczania, do relacji. Polecam rodzicom, którym nie jest wszystko jedno

Alina W.

ASP = szkoła dla dzieci a nie dzieci dla szkoły. Swobodny rozwój, szacunek, tolerancja, brak krytyki, rozwój talentów i mocnych stron dziecka plus profesjonalna kadra czynią to miejsce na które zasługuje każde dziecko!!!

Joanna C-D.

Najlepsza Szkoła w Częstochowie. Moje córki są zachwycone nauką oraz tym, że spędzają czas w tak cudownym miejscu

Marlena K.

Szkoła z nieszablonowym podejściem do nauczania. Jeśli szukacie miejsca innego niż to, które oferuje system to jest to jedyna opcja w Częstochowie i okolicy. Córka z chęcią chodzi do szkoły, lekcje są prowadzone w bardzo ciekawy i zachęcający do nauki sposób. Inni rodzice też są zadowoleni z wyboru, co wiemy po rozmowach z nimi. Także polecam

Anna K.

Świetne podejście do potrzeb edukacyjnych dziecka, ucznia i do relacji z rodzicem, szkoła jakich niewiele w tych czasach

Alina W.

Najlepsza niepubliczna szkoła w Cz-wie

J-S

Polecam z czystym sumieniem, profesjonalna kadra.

Przemysław D.

Wszystkim rodzicom i sympatykom z całego serca dziękujemy za tak miłe, wspaniałe słowa o nas.

Jeśli znasz nas i chciałbyś podzielić się opinią o naszej szkole - napisz parę słów na naszym fanpage'u na Facebooku lub w Google.

Dziękujemy :)