Mozaikowy team

W Mozaice wiemy, że to ludzie tworzą organizację. Zatrudniamy w swoich placówkach ponad 100 osób - ludzi z pasją, wiedzą i potrzebą zmiany świata na lepsze.

Poznajcie nasz fantastyczny team :-)

Olga Krysztofek–Cisoń

Dyrektor

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopeda oświatowy, absolwentka zarządzania w oświacie.

Emilia Bekus

Język polski

Emilia Bekus - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Muzycznej II stopnia w Częstochowie. Nauczycielka języka polskiego, muzyki i oligofrenopedagożka. Interesuje się językoznawstwem, literaturą psychologiczną oraz biograficzną. Kocha muzykę w każdej odsłonie. Uważa, że każde dziecko ma w sobie coś wyjątkowego, dlatego praca z nimi sprawie jej tak wiele radości. Najważniejsza jest dla niej nauka w przyjaznej atmosferze, z dużą dawką humoru.

Katarzyna Nowak–Iwańczak

Pedagog specjalny

Monika Nocoń

Anna Jasiak

Informatyka

Marta Zemła

Język Angielski

Nauczycielka języka angielskiego oraz absolwentka kierunku filologia angielska o specjalności nauczycielskiej Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie.

Katarzyna Spałek

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczycielka z pasji i wyboru. Mama 2 dzieci. Ma szerokie zainteresowania od psychologii po rozwój osobisty.

Kamila Rydzyk

Edukacja wczesnoszkolna

Kamila jest związana z Mozaiką jest od samego początku jej istnienia. Człowiek "orkiestra", jej zasób wiedzy i kompetencji jest nieoceniony, zresztą przeczytajcie sami... czyż to nie imponujące?
Kamila pomaga współorganizować przestrzeń edukacyjno- opiekuńczą w przedszkolu oraz prowadzi zajęcia dodatkowe, jak dance kids i joga dla dzieci (oraz wszelkie inne związane z jej pasjami). Dzieci i nauczyciele są pod wrażeniem sposobu prowadzenia zajęć i jej scenicznych telentów

Monika Niedzielska

Edukacja wczesnoszkolna

Monika Niedzielska – certyfikowana edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i
nauczycieli.

Sabina Lorens

Adrian Nalichowski

W-F

Aleksandra Kielichowska

Geografia

Justyna Walenta

Przyroda i biologia

Wyjątkowo naturalna osoba, która jest mentorem dla naszych dzieci w obszarze przyrody i biologii. Zajęcia z taką osobą to przygoda, to ciekawość to naturalny stan

Marta Szkiel

Plastyka

Marta zaraża swoją pasją do sztuk pięknych klasy 4 i 5. Prowadzi również bardzo kreatywne zajęcia dodatkowe dla wszystkich chętnych dzieci :-)

Ukończyła wydział Edukacji Artystycznej w AJD w Częstochowie i jak o sobie mówi z dumą - jest Panią Od Plastyki.

Beata Nalewajka

Język angielski

Beata jest naszą ostoją i dobrym duchem. W Mozaice jest wychowawczynią klasy 5 oraz nauczycielem/mentorem języka angielskiego dla klas 4 i 5. Oto kilka konkretnych informacji na jej temat

Justyna Andryszczak

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Zwolenniczka ocenienia kształtującego i codziennego wzmacniania mocnych stron uczniów. Swoje lekcje opiera na kompetencjach, które przydadzą się w dorosłym życiu. Uważa, że nauczyciel jest jak ogrodnik, dba o to by każdy rozwijał swoje zasoby i miał przestrzeń. Dodatkowo wie, że każde drzewo to osobny gatunek, który ma swoje okresy wzrostu i kwitnienia, swoje tempo rozwoju i końcowy kształt.

Natalia Krześlak

Anna Sienkowska

Wychowawca świetlicy

Ania to "dusza człowiek, który serce nosi na dłoni". Ma w sobie wielkie pokłady empatii. Codziennie rano towarzyszy naszym dzieciom w czasie porannej "świetliczanki" tak ostatnio nazwały świetlicę nasze dzieci.

Wojciech Kozak

Wiktoria Kęsik

Edukacja wczesnoszkolna

Absolwentka Uczelni Korczaka w Katowicach. Oligofrenopedagog – terapeutka ręki. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu Pedagogiki Zabawy, Aktywnego słuchania muzyki w koncepcji Batii Strauss