Marta Szkiel

Plastyka

Marta zaraża swoją pasją do sztuk pięknych klasy 4 i 5. Prowadzi również bardzo kreatywne zajęcia dodatkowe dla wszystkich chętnych dzieci :-)

Ukończyła wydział Edukacji Artystycznej w AJD w Częstochowie i jak o sobie mówi z dumą - jest Panią Od Plastyki.

Na co dzień prowadzi własną firmę zajmującą się projektowaniem graficznym. Jest też zaangażowana w szereg działań społecznych w naszym mieście.

Od wielu lat pracuje z dziećmi. Współtworzyła projekt Stacja Animacja - działania animacyjne i twórcze zajęcia dla dzieci i młodzieży. Prowadzi warsztaty artystyczne we współpracy z różnymi organizacjami i instytucjami.

Prowadziła autorską pracownię dla dzieci i maluszków - WIELOKROPKA. W ramach działań tej pracowni przez kilka lat współpracowała z Kinem OKF Iluzja w Częstochowie, prowadząc spotkania z edukacji filmowej i warsztaty plastyczne dla dzieci młodszych (przedszkola i edukacja wczesnoszkolna).

Marta jest otwartą, radosną i energiczną osobą. W Mozaice będzie realizować w twórczej formie zagadnienia z zakresu plastyki / edukacji artystycznej. Deklaruje radość z odkrywania i pokazywania dzieciom ich twórczego potencjału oraz plastycznych talentów. Stara się inspirować do kreatywnego spędzania czasu wolnego. Miłośniczka wielkich formatów i "szerokiego gestu", a także książek dla dzieci, które często są dla niej inspiracją do działań artystycznych

Marta Szkiel