top of page

Czy rekrutacja jest tylko do 1 klasy?

Zaktualizowano: 20 cze 2022

Bardzo często spotykamy się z przekonaniem, że nasza szkoła rozpoczyna od września edukację tylko dla uczniów pierwszej klasy. Nic bardziej mylnego!


1 września w naszej szkole edukację rozpoczynamy dla uczniów klas 1, 2, 3 i 4. Uruchamiamy także zerówkę i oddział przedszkolny, a w planach za najbliższe 4 lata mamy liceum (tylko dla absolwentów Autorskiej Szkoły Podstawowej Mozaika).


Dzięki temu oferujemy kompleksowe i przede wszystkim SPÓJNE rozwiązania edukacyjne dla dzieci od przedszkola, aż do matury.


Im wcześniej dziecko trafi do Mozaiki, tym łatwiej wejdzie w nasz model pracy na relacjach, rozwijania kompetencji z zakresu komunikacji, samodzielnego myślenia, budowania poczucia własnej wartości i odpowiedzialności.


Osoby zainteresowane ofertą naszej szkoły (lub oddziału przedszkolnego) zapraszamy do kontaktu lub wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej.

239 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page