Wypełnij formularz zapisów online i zgłoś kandydaturę swojego dziecka​

skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 518-555-369

numer funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30

DLACZEGO WYBRAĆ NAS?

Mozaika Autorska Szkoła Podstawowa jest szkołą dla dzieci rodziców, którzy na nią czekali.

Jest odpowiedzią na dylematy świadomych rodziców, którzy zastanawiają się nad sensem i celem edukacji swoich dzieci. Mozaika to nowa jakość, wolna szkoła, w której od rankingów ważniejszy jest rozwój dzieci we wspierającej atmosferze, a przede wszystkim, zapewnienie dzieciom uzyskania kompetencji, które będą im potrzebne w przyszłości.

Mozaika to:

• budowanie na talentach,

• edukacja w oparciu o pracę projektem

• informacja zwrotna zamiast ocen

• rozwój kompetencji społecznych (jedyna szkoła w Częstochowie w procesie certyfikacji Pozytywnej Dyscypliny)

• myślenie krytyczne (jedyna szkoła w Częstochowie w procesie certyfikacji myślenia krytycznego)

• myślenie wizualne

• tutoring

• codzienna edukacja językowa i zajęcia ruchowe

• małe klasy (max 16 os.)

• fantastyczny zespół pasjonatów edukacji

• nieszablonowe podejście do edukacji

• brak dzwonka, ocen i prac domowych

• duuużo innowacji i skupienia na kompetencjach przyszłości!

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie i chcesz, wraz ze swoim dzieckiem dołączyć do naszej społeczności, wypełnij formularz rekrutacyjny i umów się na osobiste spotkanie.

Prowadzimy nabór na rok szkolny 2023/2024 do:

• oddziału przedszkolnego

• zerówki

• klas 1-3

• klas 4-7

Nie prowadzimy rekrutacji dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych - osiągnęliśmy limit miejsc.

OPŁATY

Inwestycja w rozwój i edukację naszych dzieci to 935 zł miesięcznie.

Czesne obejmuje zajęcia dodatkowe, nie uwzględnia kosztów wyżywienia. W celu zapisania dziecka do naszej szkoły należy uiścić jednorazową, bezzwrotną opłatę wpisową w wysokości 935zł.

Przewidujemy również zniżki na czesne dla rodzeństwa:

-20% na drugie dziecko

-25% na trzecie dziecko