Anna Sienkowska

Wychowawca świetlicy

Ania to "dusza człowiek, który serce nosi na dłoni". Ma w sobie wielkie pokłady empatii Codziennie rano towarzyszy naszym dzieciom w czasie porannej " świetliczanki"- tak ostatnio nazwały świetlicę nasze dzieci. Ania współtworzy poranny krąg PD z klasą 4 i 5. Zaczyna dzień z dziećmi od czytania bostońskiego, czyli porannej lektury prasy lub książek, którymi są zainteresowani uczniowie. Ania z racji tego, że ma już spore doświadczenie w edukacji domowej - jako rodzic, będzie zajmowała nie w ASP Mozaika właśnie tym obszarem. Przeczytajcie co Ania pisze o sobie "Z wykształcenia jestem polonistą. W mojej dotychczasowej pracy oprócz prowadzenia lekcji języka polskiego, zaangażowana byłam w pomoc dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Prywatnie żona, mama czwórki dzieci, głęboko przekonana o potrzebie tworzenia przyjaznych przestrzeni edukacyjnych. Staram się dostrzegać w każdym dziecku jego mocne strony, wspierać je i pomagać mu czerpać radość z rozwijania swoich talentów. Każdego ranka będę czekać na dzieci w naszej mozaikowej świetlicy!!! Do zobaczenia"

Aniu ... pięknie, że JESTEŚ z nami!

Anna Sienkowska