Justyna Andryszczak

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Zwolenniczka ocenienia kształtującego i codziennego wzmacniania mocnych stron uczniów. Swoje lekcje opiera na kompetencjach, które przydadzą się w dorosłym życiu. Uważa, że nauczyciel jest jak ogrodnik, dba o to by każdy rozwijał swoje zasoby i miał przestrzeń. Dodatkowo wie, że każde drzewo to osobny gatunek, który ma swoje okresy wzrostu i kwitnienia, swoje tempo rozwoju i końcowy kształt.

Oligofrenopedagog, terapeuta Integracji sensorycznej, terapeuta ręki.

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z Zespołem Aspergera i zaburzeniami ruchowymi.

Z wykształcenia również magister fizjoterapii. Wiedzę wykorzystuje w życiu zawodowym dbając o kształtowanie prawidłowej postawy swoich uczniów. Codzienna gimnastyka i ruch na świeżym powietrzu to podstawa w klasie Pani Justyny.

Justyna Andryszczak