top of page

II Mozaikowy Piknik Edukacyjny

Już w najbliższą sobotę 17 lipca - drugi raz zapraszamy Państwa na Mozaikowy Piknik Edukacyjny

Oto nasz plan wydarzeń :

11.00 Oficjalne powitanie wszystkich oraz zaproszenie dzieci do sal, w których czekać będą na nie animacje, zabawy integracyjne z chustą, taneczne, kącik szachowy i wiele innych swobodnych czynności, które mają w swobodny sposób zapoznać dzieci ze szkołą, nauczycielami i innymi dziećmi. W tym czasie rodziców zaprosimy na naszą prelekcję oraz panel dyskusyjny z Agatą Rozumek właścicielką i pomysłodawczynią oraz realizatorką szkoły. Agata powie o wizji i wartościach ASP Mozaika oraz jej głównych założeniach. Następnie będziecie Państwo mogli uczestniczyć w prelekcji na temat myślenia krytycznego w edukacji oraz Pozytywnej Dyscypliny, który poprowadzi Monika Niedzielska ( mama, trenerka mk, edukatorka PD, pedagog, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej). Monika będzie również występowała w roli prowadzącej całe spotkanie Przedstawimy plan dnia dla przedszkola i oraz klas od 1 do 3 oraz 4. Kolejnym ważnym punktem będzie rozmowa z nauczycielami - Mozaikowym Teamem ( będą oczywiście wszyscy ci, którzy nie przebywają w tym czasie na wakacjach) Na spotkaniu będą Państwo mogli zapytać o wszystko co Was interesuje na temat edukacji, metodologii, organizacji, integracji, warsztatów dla rodziców ...i tak zwyczajnie z nami porozmawiać W czasie pikniku będzie można zapisać dziecko do naszej szkoły i dostać niezbędne informacje co do dalszych kroków w procesie rekrutacji. Nasze spotkanie będzie doskonałą okazja, by zapisać się również na pierwsze warsztaty z Pozytywnie Dyscypliny dla rodziców, pierwsze warsztaty już 4 i 5 września - prosimy już o zarezerwowanie sobie weekendu na integrację z innymi rodzicami i sporą dawkę wiedzy wychowawczej 13.00 Zakończenie spotkania


Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych edukacją przyszłości w Częstochowie Czekamy na Was - rodzinnie


Autorska Szkoła Podstawowa Mozaika

ul. Gomoliszewskiego 18

42-200 Częstochowa


60 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page