Wakacje w Autorska Szkoła Podstawowa Mozaika

Takich półkolonii jeszcze nie było!

W naszej ofercie mamy bezpłatne (w ramach czesnego) półkolonie dla uczniów ASP dla klas 1-3. Jesteśmy przekonani, że takich półkolonii w Częstochowie jeszcze nie było :)

To aż 4 tygodnie szalonej zabawy, w zorganizowanej i bezpiecznej przestrzeni nie tylko szkolnej - ale także pozaszkolnej.

Dla dzieci z naszego oddziału przedszkolnego zapewniamy 7 tygodniową opiekę z odpowiednią dawką ruchu, energii i aktywności poznawczych.

Podczas tego rocznych wakacji wszystkie działania w grupie wiekowej 2,5-6 lat będą koncentrować się wokół książki pt. „Dzieci z Bullerbyn”. Moc atrakcji w oparciu o ciekawe opowiadania z życia grupki dzieci już czekają na realizację.

Gwarantujemy mnóstwo uśmiechu i przygód :) Niech to będą najlepsze wakacje dla naszych dzieciaków!